Forum Portalu Górskiego :  Forum Portalu Górskiego - portalgorski.pl
Forum Portalu Górskiego - forum moderowane 
messageRe: Pik Komunizma
Anonymous User ()
23 wrz 2007 - 22:26:56
Czesc.
Quote
dynercia
Zaczynam zbierać informacje o Piku Komunizma - interesuje mnie wszystko, a w szczególności informacje o drodze Borodkina z pierwszej ręki, w tym praktyczne informacje, jak dostać się z Polski do bazy jak najmniejszym kosztem i jaki sprzęt jest niezbędny.
Slabo kolezanka(?) szuka. W necie jest mnostwo informacji na temat tej gory. Z resztaw ksiazkach tez wlacznie z opisem tej drogi. Najmniejszy koszt to rzecz jasna pociag do tadzykistanu, potem samodzielne zalatwianie OWIR i permitu na GBAO no i transportu helikopterem do bazy. Powaznie pytasz o niezbedny sprzet? Pachnie prowokacja.

Quote
dynercia
Z ludźmi z Krakowa i okolic chętnie spotkam się osobiście.
No niestety odpadam

Quote
dynercia
Aha. Stornę www.summitpost.org znam smiling smiley Jak znacie jakies inne interesujące strony, a w szczególności fora internetowe, na których udziela się ktoś kto był, to wrzućcie mi link (mogą być po angielsku, rosyjsku, czesku, słowacku, w ostateczności po niemiecku).
Jest szansa ze na wspinaniu (brytanie) kogos uda Ci sie zainteresowac (www.wspinanie.pl) mozesz jeszcze popytac na [www.wysokiegory.pl] bo byli w tym roku pod pikiem Somoni.

Quote
dynercia
Temat jest ważny do czerwca 2008. Potem mam nadzieję znaleźć się już na miejscu tongue sticking out smiley.
No coz pozostaje zyczyc powodzenia.


Temat Odsłon Napisane przez Wysłane
messagePik Komunizma 2905 dynercia 2007-09-23 18:53
messageRe: Pik Komunizma 1786 Anonymous User 2007-09-23 22:26


Forum Portalu Górskiego - portalgorski.pl - Statystyka forum

Globalna
Wątki: 1,752, Posty: 9,351, Użytkownicy: 7,312.
Ostatnio zarejestrowany: Natalia Walasiak.

To forum
Wątki: 1,317, Posty: 8,407.

Uwaga: publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników strony. Portal Górski www.portalgorski.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.